دسته‌بندی نشده

تور بالی

تور بالی
تور بالی سالومه سیر -41938-021
بالی جزیره ایی در اندونزی.

قیمت توربالی.

آژانس سالومه سیر مجری تور بالی در اندونزی.
بالی یک  جزیره‌ زیبا واقع در کشور پهناور اندونزی که از مهمترین مراکز گردشگری دنیا به‌حسابمی آید.

تور بالی

قیمت تور بالی

دوستان عزیز جزیره  بالی یک جزیره ایی به نام   جزیره خدایان می باشد ، جزیره  تقریبا کوچکی از یکی   بزرگترین مجمع الجزایر جهان و  یکی از بزرگترین کشور مسلمان جهان یعنی کشور اندونزی است. دوستان  این جزیره زیبا  دو اقیانوس آرام و اقیانوس هند را با یک دیگر پیوند میدهد  و بویسله این تداخل خود از آب و هوای بسیار متفاوت و جالبی  برخوردار است و همچنین  مثل خیلی  از جزایر دیگر  کشور  اندونزی ، دنیای به خصوص  خودش را دارد و مناظر زیبای  خودش را دارد .  بله  دنیایی که نام این جزیره زیبا  را در فهرست بهترین و بی نظیرترین مکانهای گردشگری  در  جهان قرار داده است و بسیار گردشگر دارد.

 دوستان و علاقه مندان گردشگریجزیره بالی جمعیتی بالغ بر سه میلیون نفر دارد که اکثر ساکنان آن اهل  کشور اندونزی میباشند اما  دوستان عزیز در سالهای اخیر به دلیل رشد بی نهایت  صنعت توریست بسیاری از  مردم استرالیا و اروپا هم به این جزیره مهاجرت کرده و آمده اند  و در حالی که در بالی کار و زندگی می‌کنند وبه حیاط خود ادامه می دهند.

مشتریان عزیز سالومه سیر  باید بدانید  جزیره بالی که مساحتی بالغ بر ۵۶۲۰ کیلومتر مربع را  تحت پوشش داده است، و دارای آتش فشانی فعال بوده و خاک آن برای کشاورزی بسیار حاصلخیز  و مناسب می باشد. اما  باید یدانید سوگولی آتشفشانهای بالی کوه گودان آگانگ می باشد  که «مادر کوه »ها نام دادر.  دوستان این کوه زیبا، آتشفشانی  بیش فعال بوده و ارتفاعی بالغ بر  از ۳۰۰۰ متر را داراست.

گردش گران محترم جزییره بالی دارای  مناطق مختلفی می باشد که از معروف‌ترین مناطق آن کوتا(KOTA) بالی و اوبود(UBUD) از  همه معروف ترند.  علاقمندان گردشگری در شمال و جنوب کوه‌های مرکزی این جزیره زمین‌های بسیاری حاصلخیزی برای کشاورزی وجود دارد که  البته از آن برای کاشت برنج  نیز استفاده می شود. این مزارع به مزارع پلکانی برنج بالی مشهور است که در جهان شهره آفاق شده و از جاذبه‌های گردشگری این منطقه هستند .

دوستان مهربان قطعاًدرست است که بگوییم  جزیره بالی پر از چیزهای منحصربه‌فردی است که آن را از دیگر مناطق جهان یا متمایز می‌سازد.  جزیره بالی یکی از زیباترین وباحال ترین جزیره اندونزی هستش که در جنوب خط استوا بین جاوه در مغرب و لومبوک در مشرق قرار دارد.  باید بدانیدفواصل هوایی این جزیره تا جاکارتا تقریبا 2 ساعت و تا تهران با محاسبه توقف بین پروازی در شهرهای دوحه ، کوالالامپور ویا سنگاپور حدود 15 ساعت است.

اما دوستان عزیز بزرگترین شهر و مرکز اداری جزیره بالی شهر دنپازار می یباشد که  در  واقع حدود چهارصد هزار نفر  تراکم  جمعیت دارد.  اما دوستان و عزیزان و همراهان جزیره زیبای  اندونزیایی بالی دارای گنج های بسیارزیادی است:  بله طبیعت زیبا، پوشش گیاهی  بسیار متنوع و دنیای منحصربه‌ خود در  زیر آب، شالیزارهایپله ایی  برنج ، رودخانه ها و آبشارها. ولی باید بدانید  گنجینه ویژه جزیره بالی سنت‌ها و رسوم این جزیره می باشد  که در قبال فستیوالهای گوناگونی پذیرای توریستها می‌باشد.  اما  در  هر فصل از سال که در بالی باشیم خورشید هر روز حوالی 6 صبح در جزیره بالی شروع به  طلوع می‌کند.  مهربانان این جزیره کوچک و سرسبز اندونزی یکی از اماکن اکو گردشگری بسیار جذاب جهان و قاره آسیا است که در هر زمانی از سال تعداد بسیار زیادی گردشگر به آن سفر مینمایند.

جغرافیا جزیره بالی

  گردشگران دروازه اقیانوس محل تلاقی دو اقیانوس هند و اقیانوس آرام در جزیره بالی میباشد.
 بله عزیزان گردشگر خوب و مهربان دورنمای قله کوه گودان آگانگ در جزیره بالی را در پایین به تور مختصر و مفید به شما خواهیم گفت به دقت بخوانید و از این اطلاعات مفید هنگام سفر به بالی استفاده نمایید که بسیا به کار میآید و مفید فایدهاست و در آینده به درد شما می خورد بله مختصات جزیره بالی ۸° ۲۵′ ۲۳″ جنوبی و ۱۱۵° ۱۴′ ۵۵″ مشرقی می باشد. جزیرهٔ زیبای  بالی بخشیی از یک رشته‌جزایر است که جزیرهٔ جاوه در مغرب آن و جزیرهٔ لومبوک در مشرق آن واقع شده.  بله همرهان جزیره بالی از نظر موقعیت  جغرافیائی محل تلاقی دو اقیانوس هند و اقیانوس آرام به شمار میرود و این دو اقیانوس در محلی به نام دروازه اقیانوس به هم می پیوندند و پیوند جالبی را بوجود می آوردند.

اما در اینجا میخواهم نکات  جالب تری رابرای شما باز گو کنم جزیره بالی دارای مساحت  5620  کیلومتر مربع بوده  که از نظرکشاورزی خاک آن  بسیار حاصلخیز بوده و  حتی در شمال و جنوب کوه‌های مرکزی آن مردم بالی  به کاشت برنج مشغول می باشند و جزیره بالی همچنین دارای کوه‌های اتشفشانی است که  فعال می باشد و مشهورترین آن‌ها گودانگ است که بهنام  مادر کوه‌ها شهره  است.  ولیکن بزرگترین شهر  جزیره  بالی که مرکز این جزیره است دنپازار نام دارد که حدود چهارصد هزار نفر جمعیت را در  خود  جای داده  . جزیره بالی در موقعیتی می باشد  که جاوه بزرگترین جزیره اندونزی در سمت مغرب و لومبوک در مشرق آن جای دارد.

دوستاران گردشگری آب و هوای جزیره  بالی استواییاست که مانند سایر مناطق استوایی تغییرات آب و هوا در آن کم و در کل طول سال دمای آن بین 20 در جه در شب تا 33 درجه در روز متغییر است و  البته بین ماه‌های دسامبر تا پایان  ماه مارس هوا  کمی گرمتر بوده و رطوبت زیاد تری دارد ولی از ماه ژوئن تا ماه   سپتامبر که زمستان بالی است بادهای سردی از سمت  سوی اقیانوس ارام  وزش می‌کند که باعث می‌شود دمای  کمی  هوا ختک تر باشد که حتما در  آن  زمان  توریست پذیرتر است . هنرهای گوناگون همچون  رقص، تندیسگری، نگارگری، چرمگری، فلزکاری و به ویژه موسیقی  سبک  گامِلان در این جزیره زیبا در سطح بسیار بسیار  بالایی قرار دارند.